Dive academy na facebook.

Vítá Vás potápěčská základna na ostrově ELBA

Doprava a popis cesty

Cesta autobusem
Cena
PRAHA - Lacona - PRAHA3550,-
BRNO - Lacona - BRNO3200,-
Cena zahrnuje trajektový lístek.

Doprava vlastní:
Poskytujeme možnost domluvení SPOLUJÍZDY, bližší informace na godeep@godeep.cz, nebo tel. +420 776 125 809

Popis cesty:

PRAHA – PLZEŇ – ROZVADOV dále pak po dálnici směr NORIMBERG a tady je důležité odbočit na REGENSBURG/MNICHOV nepokračovat na NORIMBERG.

Před MNICHOVEM u ALLIANZ ARÉNY,kterou budete mít po pravé ruce(i v noci je osvětlená) odbočit směr SALZBURG / INSBRUCK.

V Rakousku pak pokračovat směrem na INSBRUCK /BRENNER (neodbočovat na SALZBURG !!!!!

Přes ITÁLII pojedete neustále směr MODENNA. Pojedete přes města BOLZANO,TRENTO,VERONA. Těsně před MODENNOU odbočit směr MILANO/PARMA a tímto směrem pak pokračujete až do PARMY,kde odbočíte směr LA SPEZIA (nepokračovat na MILANO). Pak vás čekají kopečky a sjezd dolů k LA SPEZII. Těsně před LA SPEZII je sjezd na GENOVA/LIVORNO,který se pak rozdvojuje na LIVORNO a GENOVA. Tady se dáte na LIVORNO a jedete přes CARRARA, VIAREGIO, PISA, minete odbočku na LIVORNO,kde nesjíždíte a pokračujete směr GROSSETO/ROMA.

Už vás čeká konec dálnice a pojedete pořád tímto směrem až ke sjezdu PIOMBINO/ISOLA ELBA.

Ve městě PIOMBINO jedete pořád podle cedulí PORTO(PŘÍSTAV)kde vaše cesta končí.

Pak už jen cca 45 minut trajektem a přijíždíte do města PORTO FERRAIO. Odtud to k nám máte už jen 8km.

 

NA ELBĚ v PORTO FERRAIU:

Vyjedete z trajektu a pojedete pořád směr PORTO AZURO/CAPOLIVERI. Pojedete přes 3 kruhové objezdy a na třetím-posledním sjedete na CAPOLIVERI,PORTO AZURO (mírně vlevo).

Asi po 500 metrech přijedete na malou světelnou křižovatku, kde se dáte doprava směr LACONA (odbočku poznáte tak,že po pravé straně je velký obchod ze zahradní keramikou u kterého odbočíte). Na konci rovinky se dáte doprava a jedete až do LACONY. Přesná adresa: Via del Canale 165.

Pro ty co nemají navigaci ... V LACONĚ na malém kruhovém objezdu (poznáte ho tak, že přímo proti vám je MINIMARKET) se dáte doleva a na další křižovatce zase mírně doleva, ale hned po 50 metrech budete mít vlevo plechový kontejner a dopravní zrcadlo. Tady odbočíte už mezi domky do úzké uličky a šipky GO DEEP vás přivedou až k nám.

 

ŠŤASTNOU CESTU VÁM PŘEJE TÝM GO DEEP !!!!!!.

Aktuální zájezdy

.