Dive academy na facebook.

Vítá Vás potápěčská základna na ostrově ELBA

Možnosti pro nepotápěče

Elba, ostrov s překrásnou přírodou a bohatou historií, se nachází v Tyrhénském moři. Od pevniny je vzdálený pouhých 10 km, dlouhý je 24 km a v nejširším bodě dosahuje šířky 18 km. Historii zde po staletí vytvářely národy Etrusků, Ligurů, Řeků, Římanů. Nejvýznamnější osobností, která zde za krátkou dobu svého působení zanechala výraznou stopu, byl bezesporu císař Napoleon. Tento nádherný ostrov plný subtropické vegetace a stejně tak malebná městečka na něm vám nabízí skvělou možnost zajímavých výletů pěšky, na kole, autem nebo na skútru.

GEOCACHING -právě touto hrou vám chceme doporučit konkrétní a pečlivě vybraná místa na Elbě.
-    Věříme, že cíle našich výletů, které pro vás během jara i s pomocí místních obyvatel připravíme, budou vždy atraktivní a zajímavé.
-     Podle vaší chuti a nálady si pak můžete vybrat konkrétní cíl vašeho výletu. Ať už to budou místa pro krásné koupání a šnorchlování nebo místa s nádherným výhledem na okolní  ostrovy Korsika, Montecristo nebo místa zapsaná do seznamu Unesco.

MALÁ OCHUTNÁVKA NEJZNÁMĚJŠÍCH MÍST NA ELBĚ:
 - nejvyšší horou ostrova je Monte Capanne (1.018 m n. m. právě), odtud je možno spatřit francouzský ostrov Korsika nebo tajuplný ostrov Montecristo,
 - muzeum Napoleona Bonaparte najdete ve městě San Marino,
 - nádherné historické centrum města  Capoliveri je chráněno Unescem a od naší základny je vzdáleno 8 km,
 - ČT natočila velmi zajímavý dokument o Elbě. Najdete ho na odkazu http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1185966822-na-ceste/212562260120029/

K DISPOZICI PRO VÁS ZDARMA:
-    Horská kola 2kusy


.

Aktuální zájezdy

.