Dive academy na facebook.

AKTUALITY

BAZÉNOVÝ KEMP-kondiční bazén!!!

Ahoj potápěči, pro vás všechny, kterým je už smutno po tomto sportu, nebo pro vás, co cítíte, že jste vyšli po kurzu ze cviku a potřebujete si potápění připomenou a nebo pro ty co plánují z jara nějaký výlet a potřebují si zatrénovat, jsme připravili BAZÉNOVÝ KEMP.

Jedná se o intenzivní tréninkovou noc z pátku do soboty s maximální účastí 8 osob, aby byl zaručen osobní přístup a vysoká úroveň tréninku.

MÍSTO: krytý plavecký bazén MĚLNÍK (jako jediný nám umožnil bez závratných příplatků soukromý pronájem po zavírací době jen pro potápěče)

1.       PROGRAM KEMPU:

-      Správně a bezpečně si sestrojit výstroj

-      Připomenout si plánování ponorů a předponorovou kontrolu výstroje Připomenout si zásady bezpečného potápění (briefing+praktická ukázka)

-      Pomocí podvodní opičí dráhy si znovu osvěžíme práci s inflátorem a dokonale tak procvičíme vztlak, který nám pod vodou umožňuje jen tak bez námahy se vznášet a užívat si pocit beztíže.

-      Procvičíme si, jak bezpečně a pohotově dokážu pomoci partnerovi vyřešit  vzniklé problémy pod vodou (praktický nácvik krizových situací)

-      A ještě si budete nacvičovat pár věcí, které mám připravené jako překvápko a které se vám budou při potápění určitě hodit.

 

2.       ČASOVÝ PLÁN

-      PÁ: sraz v 18:30 na bazénu, proběhne fasování věcí a úvodní briefing a pak se půjdeme potápět. Trénink bude trvat do 23:30, pak si dáme sklenku vína nebo jinou dobrotu, rozložíme spacáky a přímo na bazéně u vody přenocujeme. (pokud to někomu už bude stačit, může vyrazit k domovu ještě večer)

-      SO: vstávat budeme v 7:30 a pak se ještě  do 9:00 budeme potápět. Pak třeba společný oběd, podání ruky, s holkama pusa a hurá domů.

Pokud máte o tento trénink  zájem, pošlete prosím poplatek 800,-Kč /osoba na účet 180 333 8173 / 0800 nejpozději do středy,2 dny před zahájením, kvůli závazné rezervaci bazénu.

Cena zahrnuje: 4 hodiny soukromého pronájmu bazénu, nocleh na bazéně, kompletní půjčení výstroje včetně plné láhve

Co sebou? Dostatek nealko pití, večerní svačinu+ snídani, pantofle na bazén, věci na spaní, hygienu a dobrou náladu.

Nocleh je zajištěn přímo na bazénu, takže karimatky a spacáky sebou.Nocleh se dá zařídit i v celoročním kempu, který je hned vedle bazénu. Zařizuje si každý sám. www.campmelnik.cz

JAK NA MĚLNICKÝ BAZÉN?

Nejrychlejší cesta z Prahy je po teplické dálnici až na 18 exit a pak po silnici 1 třídy až na Mělník. Do Mělníka přijíždíte přes velký most na jehož konci je kruhový objezd na kterém se dáte doprava. Pak pojedete asi 300 metrů a až přejedete na této silnici koleje, tak první odbočkou doprava zase přes koleje se dostanete na parkoviště plaveckého bazénu Mělník. Parkovištěm pojedete až dozadu, kdy modrý plot máte po pravé ruce. Na konci parkoviště je krytý plavecký bazén.

Na případné dotazy jsem vám k dispozici na tel 776 125 809, nebo na info@diveacademy.cz

Těšit se na vás bude Honza a celý tým Dive Academy.

 


.

Aktuální zájezdy

.